در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
به بخش پلان های ویژه بروید و از مزایای ان برخوردار شوید

درج اگهی رایگان. با ما در صفحه اول گوگل باشید

ثبت شرکت ابنیه

ثبت شرکت ابنیه

آگهی رایگان
  • برای کسب و کار متفرقه
  • قیمت کل : توافقی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
  •    تهران تهران
  • 245 بازدید
  • خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90

ابنیه در لغت نامه دهخدا به معنای ساخته ها ، ساختمان ها ، بناها ، پایه ها ، بنیان ها و اصل ها آمده است. ساختمان ها یکی از نیازهای بزرگ زندگی انسان در هر برهه از زمان بوده و نقش بسیار مهمی در فعالیت های انسانی دارند. 

فعالیت درزمینه های ساختمانی به دلیل وسعت دامنه، معمولاَ به صورت دسته جمعی انجام می شود.لذا، افراد متمایل به این فعالیت ها، اصولاَ شرکتی را با یک شخصیت حقوقی تأسیس می کنند تا کار را به صورت گروهی و با همکاری دیگر اعضاء انجام دهند.

موضوع فعالیت شرکت های ابنیه :

فعالیت این نوع از شرکت ها شامل امور مربوط به ساخت و ساز ساختمان ها و ابنیه عمومی اعم از چوبی، آجری، سنگی، بتنی و فلزی، سازه های ساختمانی، محوطه های کوچک، دیوارکش، اجرای پیاده روها و نظایر آن است.

جهت فعالیت در این زمینه ، در موضوع فعالیت شرکت ابنیه می بایست تمامی موارد اساسی مربوط به امور و پروژه های ساختمانی قید شده و مورد توجه قرار گیرد. لازم به ذکر است برای ثبت شرکت ابنیه لزوماَ نیازی به مدرک تحصیلی مرتبط و یا سابقه مرتبط نمی باشد. 

: ثبت شرکت ابنیه 

شرکت ابنیه را می توان در قالب های متفاوتی به ثبت رساند اما به دلیل اینکه معمولاَ شرکتهای ابنیه یا عمرانی برای انجام پروژه های سنگین به دریافت تسهیلات از بانکها و مؤسسات اعتباری نیاز دارند به همین دلیل توصیه می شود ثبت شرکت ابنیه به صورت سهامی خاص انجام گیرد. چرا که شرکت های سهامی خاص دارای اعتبار بیشتری بوده و اغلب برای افرادی که امور  عمرانی ، ساختمانی و ... انجام می دهند بسیار مناسبند .توضیح آنکه، شرکت سهامی خاص  از لحاظ اعتباری برای اخذ تسهیلات بانکی ، اخذ نمایندگی معتبر و یا شرکت در مناقصات و مزایده های سطح بالا مفید است.اخذ وام برای شرکت های سهامی خاص بسیار راحت تر بوده و معمولاَ تا سقف ده برابر سرمایه شرکت امکان اخذ وام و اعتبارات از بانک ها یا موسسات مالی امکان پذیر است .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت ابنیه :

_ کپی مدارک شناسایی کلیه اعضای شرکت

_ گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیدت مدیره  و مدیران

_ گواهی عدم پیشینه بازرسین در صورتیکه شرکت در قالب شرکت سهامی خاص ثبت گردد

_ تنظیم دو نسخه از اساسنامه و اظهارنامه در سهامی خاص

آدرس: خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90

سایت: companyregister.ir

تلفن: 42143-021

ایمیل: info@companyregister.ir

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان